Kariyer Koçluğu ve Rehberliği

KARİYER PLANLAMA

Üniversiteye adım attığınız ilk andan itibaren eğitim hayatınız boyunca kariyerinizin planlandığı, yönlendirildiği ve iş bulma stresinin kaynağı olan belirsizliklerinin ortadan kaldırıldığı bir süreçler bütünü sunmayı hedefliyoruz.

Kariyer Koçluğu ve Rehberliği

Bilimsel yöntemler ve uzmanlar eşliğinde kendinizi daha iyi tanıyıp potansiyelinizin farkına varmak ve net amaç ve hedefler belirleyip başarılı bir kariyer için sağlam adımlar atmak için Kariyer Koçluğu ve Rehberliği hizmetimizle yanındayız.

Öz Farkındalık Çalışması

“İlim kendini bilmektir”.

Kariyer başarısının en önemli birleşeni kendini çok iyi tanımaktır. Çalışma değerleriniz, kariyer yönelişiniz, iş tatmini beklentileriniz, temel ihtiyaç dengeniz, psikolojik sermayeniz ve bunun gibi işe dair beklenti, öncelik, değer ve kişilik özellikleriniz konusunda öz farkındalığınızı arttırmaya ve başarılı ve mutlu olacağınız bir kariyer için size rehberlik etmeye yönelik hazırladığımız değerlendirme anketlerimize katılabilirsiniz.

Anketimize verdiğiniz cevaplar istatistiki olarak analiz edilir ve uzmanlarımız size randevu verip birebir geri dönüşte bulunurlar. Cevaplarınız ve sonuçlarınız sadece sizinle paylaşılır. Öz Farkındalık Çalışmasına katılmak için odek@beykent.edu.tr adresimiz aracılığı ile randevu alabilirsiniz.

CV ve Ön Yazı Hazırlama Desteği

CV ve ön yazı hazırlama konusunda birebir destek alabilir, mülakat teknikleri konusunda rehberlik alıp mülakat provalarımıza katılabilirsiniz. CV ve ön yazı hazırlama konusunda daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Öz Gelecek Hazırlama Programı

Öz gelecek hazırlama programımızdan yararlanıp gelecekteki öz geçmişinizi şimdiden oluşturarak ve kariyeriniz için gereken yetkinlikleri öngörerek eğitim hayatınızı planlayabilirsiniz. Öz gelecek hazırlama programımız ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Mentorluk Programı

Başarılı mezunlarımızla bir araya gelip mentorluk programı çerçevesinde onların deneyimlerinden yararlanarak profesyonel gelişiminizi destekleyebilirsiniz. Mentorluk programımız ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız.